Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 519 175 247

Materace z Garwolina

Oferujemy wyjątkowe materace, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Rozumiemy, że odpowiednie dopasowanie materaca jest bardzo ważne, ponieważ bezpośrednio wpływa na jakość snu. Z kolei dobry sen gwarantuje większą produktywność w ciągu dnia i lepsze zdrowie. Oprócz materacy sprzedajemy najwyższej jakości meble do sypialni, salonu czy meble kuchenne.

Rodzaje materaców

Odpowiednio dobrany materac musi być dopasowany do użytkownika nie tylko pod kątem wyglądu i wielkości, ale przede wszystkim pod względem twardości. Posiadamy materace o różnej wielkości, grubości i twardości:

  • Materace H1,
  • Materace H2,
  • Materace H3,
  • Materace H4,
  • Materace dwustronne.

 

materac

Wybór twardości materaca powinien być uzależniony od wagi użytkownika. Materace zbyt miękkie powodują bóle pleców i wyginanie dolnego odcinka kręgosłupa, co ma poważne konsekwencje zdrowotne. Z kolei materace zbyt twarde powodują dyskomfort i problemy z zaśnięciem. Materace miękkie to opcja dla osób o mniejszej wadze, zaś materace twarde sprawdzą się u osób, które ważą nieco więcej.

Materace H1 to materace o najmniejszej twardości, idealne dla osób ważących maksymalnie 60 kg. Materace H2 i H3 to najpowszechniejsze rodzaje materacy, odpowiednie kolejno dla osób ważących maksymalnie 80 i 110 kg. Materace H4 to rozwiązanie dla klientów, którzy ważą więcej niż 110 kg – są to materace charakteryzujące się największą twardością, dzięki czemu nie będziesz się zapadać podczas snu. Sprzedajemy też specjalne materace dwustronne, które posiadają stronę letnią i zimową. Są to materace, które charakteryzują się różną twardością po obu stronach. Można ją zmieniać w zależności od potrzeb czy pór roku – wystarczy tylko obrócić materac!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Hilding Logo

senactive logo

magniflex logo

Manifattura Falomo logo