Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 519 175 247

Blog

fotel tapicerowany

4 powody, dla których warto kupić meble tapicerowane

Czy zastanawiasz się czasem, dlaczego warto zainwestować w meble tapicerowane? Istnieje wiele przyczyn, dla których tego rodzaju meble stanowią doskonały wybór do naszych domów i mieszkań. W tym artykule przedstawiamy 4 powody, dla których warto zdecydować się ich na zakup.

Czytaj więcej

kobieta dotyka białego materaca

Dla kogo twardy materac będzie dobrym wyborem?

Sen jest jedną z podstawowych potrzeb fizjologicznych każdego człowieka, na którą każdy poświęca codziennie około 8 godzin. Jego brak lub niewystarczająca ilość ma bardzo zły wpływ na samopoczucie, produktywność i koncentrację. To właśnie nocą organizm ma czas na regenerację, dlatego też tak ważne jest, aby dbać dobry sen i zapewnić sobie możliwe jak najlepsze warunki do odpoczynku. Jednym z najbardziej istotnych czynników wpływających na poziom wypoczęcia jest higiena snu. Warto także pamiętać, że odpowiednia regeneracja w dużej mierze zależy również od prawidłowego doboru materaca.

Czytaj więcej

biały materac

Czym wyróżniają się materace dwustronne?

Zdrowy sen jest ważny dla regeneracji organizmu. To, jak śpimy, ma znaczenie dla naszego codziennego samopoczucia oraz zdrowia. Na komfort snu wpływa wiele różnorodnych czynników, których często nie bierzemy pod uwagę, poszukując przyczyn niewyspania lub bezsenności. Jednym z takich jest dobór odpowiedniego materaca pod względem twardości. W sklepach znaleźć można nie tylko materace miękkie i twarde, ale co ciekawe, również i takie, które łączą obie te możliwości. Określa się je mianem materaców dwustronnych. W czym tkwi ich fenomen i kiedy warto zdecydować się na ich zakup?

Czytaj więcej

śpiąca kobieta

Jak dobrać materac, aby się wyspać?

Każdy zakup łóżka do sypialni wiąże się z koniecznością doboru właściwego materaca. Wielu z nas często nie zdaje sobie sprawy z tego, jak problematyczne może być to zadanie. I choć wydawać by się mogło, że wystarczy wybrać produkt w odpowiednim rozmiarze, nic bardziej mylnego. Tak naprawdę pod uwagę trzeba wziąć o wiele więcej kryteriów. Zastanawiasz się, czym się kierować przy zakupie? Zapoznaj się z naszym poradnikiem, a z łatwością dobierzesz materac do swoich potrzeb.

Czytaj więcej

kompozycja kwiatów obok fotela

Styl rustykalny – jakie meble będą się z nim świetnie komponować?

Aranżacje w stylu rustykalnym bazują na naturalnych rozwiązaniach. Nawiązania do natury przejawiają się nie tylko w wyborze materiałów, ale i też w kolorystyce. Wnętrza są jasne, ciepłe i przytulne. Na ścianach królują biele, beże i szarości. Z kolei w wyposażeniu i dodatkach nie może zabraknąć drewna i jego naturalnych odcieni. Styl rustykalny kojarzy się ze swojskością i przywołuje skojarzenia z wiejskimi chatami, pełnymi domowego ciepła i przytulności. Chcesz stworzyć taką aranżację w swoim domu? Sprawdź, jakie meble wpisują się w charakter tego stylu.

Czytaj więcej